O nás

portretNaše historie

Náš příběh odstartoval v roce 2017, tehdy jsem našel zálibu v teniskách a celkově ve streetwear subkultuře. V tu dobu jsem ani netušil, co mě čeká za 5 let. Spouštěčem byla moje první výhra na SNKRS aplikaci od Nike, kde jsem paradoxně vyhrál Jordan 1 Retro High Not for Resale Varsity Red.

Pocity, které jsem prožíval při čekání na nové tenisky, byly prostě dokonalé! Zdálo se to vždy jako věčnost, ale potom, co tenisky dorazily a já je mohl vybalit z krabice, přičichnout k typické vůni nového páru a obout se do nich, byly ještě dokonalejší.

Toto byl ten moment, kdy jsem si řekl, že chci, aby takový pocit, zažili i ostatní. Proto jsem začal přemýšlet nad vytvořením něčeho velkého.

V roce 2018 jsem začal budovat svou značku ROOMSTOCK, a to nejdříve na Instagramu, kde se mi poměrně za krátkou chvíli podařilo vybudovat velkou základnu lidí se stejným zájmem o sneakers a streetwear, jako mám já. Po dobu dvou let, rostly prodeje natolik, že jsem si řekl, že je čas na něco sofistikovanějšího. V listopadu roku 2020 jsem pro Českou republiku spustil oficiální e-shop ROOMSTOCK,  který všichni dobře znáte.

S rostoucím zájmem doručování limitovaných tenisek na Slovensko, jsem vytvořil e-shop i pro naše sousedy, a to začátkem roku 2022.

Rok 2023 byl velmi pestrý. Na konci května jsem otevřel svou první prodejnu a to ve Zlíně. Zanedlouho jsem začal nabízet svůj sortiment i do Rumunska a na konci roku vznikl první ROOMSTOCK merch (který už je skoro vyprodaný).

V současné době mám po boku malé množství schopných lidí, kteří se mnou stále rozvíjí značku ROOMSTOCK.

Každým dnem se snažíme zlepšovat, abychom ti dokázali poskytnout ty nejlepší produkty a služby a zaručili ti stejný pocit při otevírání krabice, jako jsem měl tenkrát já. 

 

Naše priority 

V současnosti se ti snažíme nabídnout co nejširší výběr limitovaného zboží, ať už se jedná o samotné tenisky, oblečení, či doplňky. V případě, že by jsi u nás nenašel, co hledáš, můžeš nás kdykoliv kontaktovat (přes sociální sítě, či e-mail) a my ti daný produkt seženeme lusknutím prstu.

Jako zákazník jsi u nás vždy na prvním místě, a proto se ti snažíme vyhovět s každým přáním. Veškerá snaha se odráží i ve snaze posouvat služby na vyšší úroveň, aby tvá spokojenost byla co nejvyšší.

Zaručujeme ti pravé, nepadělané produkty se zárukou originality. Všechno zboží nakupujeme od ověřených dodavatelů a před samotným odesláním je každý produkt důkladně zkontrolován!

 

Naše poslání

Tak jako každá jiná firma, máme i my svou vizi a poslání. Tím posláním je splnit tvá přání a především předčit tvá očekávání. Není nic lepšího, než vidět spokojeného zákazníka, který se k nám rád vrací.

Proto se také snažíme ze všech sil, odeslat tvou objednávku ihned k tobě, aby ti mohla dělat radost co nejdříve. 

 

Děkujeme ❤️

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz